O uplynulém víkendu se odehrály kvalifikační turnaje do hlavní části Žákovské ligy dívek. 

Za Moravskoslezský krajský svaz házené přímo postoupily Klimkovice, z kvalifikačních turnajů se do Žákovské ligy probojovala taky Poruba. Ta na turnaji v Karviné porazila domácí Sokol, Tatran Bohunice a o jednu branku prohrály se Zlínem.

První kolo soutěže se bude hrát už o víkendu 2. a 3. prosince.

Seznam postupujících družstev do hlavní části soutěže (dívky):

TJ Sokol Klimkovice, DHK Zora Olomouc, HC Zlín A, TJ Sokol Velké Meziříčí, HK Ivančice, DHK Baník Most, DHC Slavia Praha, DHC Plzeň, Házená Jindřichův Hradec, Sokol Písek, TJ Sokol Lázně Kynžvart, HK Slavia VŠ Plzeň, HC Milevsko, HBC Strakonice, HC Háje Praha, SK Kuřim, SHK Veselí Nad Moravou, SK Žeravice, SHK Kunovice, HC Zlín B, TJ Sokol Poruba, HC Hvězda Cheb, TJ Sokol Kobylisy II, TJ Sokol Měnín, TJ Tatran Bohunice.

Tvorba webových stránek: Webklient