Během minulého víkendu pokračovaly mládežnické soutěže v Moravskoslezském kraji. Jak se týmům vedlo?

Mladší žáci

Suverénní Kopřivnice přidala další dvě výhry a poradila si se čtvrtým Frýdkem-Místkem i pátou Ostravou. Slaví i Polanka, která zdolala Nový Jičín a Krmelín. Po jedené výhře má Frýdek-Místek a Krmelín.

Starší žačky

Důležité výhry vybojovaly házenkářky první Poruby. Ty přehrály třetí Klimkovice (23:9) i čtvrtou Karvinou (27:17). Druhá je Hrabůvka, která zvítězila nad Paskovem i Bohumínem. Dvě výhry mají rovněž házenkářky z Nového Jičína, které přehrály Porubu B a Třinec. Jednou se radovaly házenkářky z Bohumína a Karviné.

Starší žáci

Hrála se také skupina B starších žáků. V předposledním kole porazila Kopřivnice B Karvinou B a nad svým soupeřem má v tabulce náskok dvou bodů. Kopřivnice přehrála i Polanku B a Frýdek-Místek B. Dvě výhry má Karviná a jednu Frýdek-Místek.

Kompletní výsledkový servis najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient