V minulém týdnu proběhly kvalifikační souboje o postup do ČSPL. Během víkendů pak své krajské soutěže odehráli mladší žačky a starší žáci. Jak se jim vedlo?

Mladší žačky

V kategorii mladších žaček se nejvíc dařilo Bohumínu. Ten nejprve porazil 17:16 Karvinou a následně i 19:14 Hrabůvku. Ve vzájemném utkání Hrabůvky s Karvinou se dařilo hráčkám Hrabůvky, které vyhrály 29:16. Dařilo se taky Paskovu, který porazil Porubu a Třinec.

Starší žáci

V kategorii starších žáků zůstává stoprocentní Frýdek-Místek, který si během uplynulého víkendu poradil s Kopřivnicí (26:15) i Ostravou (30:14). Dva vyrovnané zápasy sehrál Nový Jičín – ten nejprve o dva góly porazil Polanku a pak prohrál o gól s Krmelínem. Na výhru dosáhla i Karviná, která přehrála Hlučín.

Kompletní výsledkový servis mládeže najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient