Letošní ročník žákovských soutěží v Moravskoslezském kraji je minulostí. U uplynulém víkendu se ještě bojovalo v kategoriích starších žaček a starších žáků.

Starší žačky

Poslední kolo soutěže nabídlo dramatickou podívanou. Poruba A porazila Třinec a remizovala s Hrabůvkou, před kterou uhájila dvoubodový náskok. Třetí skončil Bohumín, který porazil Nový Jičín a Karvinou. Dvakrát se radovaly Klimkovice – ty zdolaly Porubu B a Paskov. Z výhry nad Paskovem se radovala i Poruba B, která dosáhla na druhé vítězství v sezoně.

Starší žáci

Finišovala také soutěž starších žáků, ve které svou formu potvrdil Frýdek-Místek. Ten si poradil s Krmelínem i Hlučínem a druhou Karvinou nechal o čtyři body zpátky. Baník vysoko zvítězil nad Ostravou i Novým Jičínem. Bronz bere Kopřivnice. Na jednu výhru během minulého víkendu dosáhl Hlučín, který přehrál Krmelín. Nový Jičín si poradil s Ostravou.

Kompletní výsledkový servis najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient