I během uplynulého víkendu se v našem kraji hrály krajské soutěže dívek a chlapců. K vidění byly opět skvělé zápasy.

Mladší žáci – skupina B

Během uplynulého víkendu se hrálo druhé kolo mladších žáků ve skupině B. Nejlépe si vedla Kopřivnice B, která porazila jak Frýdek-Místek B, tak Karvinou B. Frýdek-Místek s Karvinou pak uhrál remízu 12:12.

Mladší žačky

V mladších žačkách odehrály povedené zápasy házenkářky Bohumína, které si poradily s Třincem a o čtyři góly porazily v souboji dosud neporažených týmů taky Klimkovice. Dvě výhry vybojovaly i házenkářky Karviné, které porazily Nový Jičín a Porubu. Dívky z Hrabůvky pak přehrály Paskov.

Starší žáci – skupina A

Zajímavé souboje nabídli také starší žáci. Dvě výhry zapsal Sokol Ostrava, který porazil Polanku a Hlučín. Dařilo se také Karviné. Ta zvítězila nad Krmelínem a po výsledku 18:14 zdola i Kopřivnici. Stoprocentní zůstává Frýdek-Místek, který vyhrál 25:19 nad Novým Jičínem.

Kompletní výsledkový servis mládeže najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient