Uplynulý víkend nabídl opět spoustu skvělé mládežnické házené. Přinášíme vám přehled toho, co se událo.

Mladší žačky

V mladších žačkách dosáhly na dvě výhry házenkářky z Hrabůvky, které zvítězily nad Porubou i Klimkovicemi. Ty pak zdolaly Porubu o gól. Dvakrát zvítězil taky Bohumín, který si poradil s Paskovem a Novým Jičínem. Vyhrála taky Karviná – ta porazila Třinec.

Mladší žáci

Třetím kolem pokračovala také B skupina mladších žáků. Na dvě výhry dosáhl B tým Kopřivnice, který porazil Karvinou B a Frýdek-Místek B. V souboji poražených celků uspěl Baník, který Frýdek-Místek porazil o pět branek.

Starší žačky

Jeden zápas se hrál také v kategorii starších žaček. Třinec narazil na Paskov, který po boji zvítězil 21:19.

Starší žáci

V kategorii starších žáků se dařilo Kopřivnici, která dokázala porazit Hlučín a Nový Jičín. Remízou 16:16 skončil zápas Frýdku-Místku s Karvinou, oba týmy pak uspěly nad Polankou. Ostrava porazila Krmelín a Nový Jičín remizoval s Hlučínem.

Kompletní výsledkový servis mládeže najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient