Během uplynulého víkendu pokračovaly v Moravskoslezském kraji žákovské soutěže.

Mladší žačky

Dvě důležité výhry vybojovaly mladší žačky z Poruby, které porazily 23:31 Paskov a o deset branek zvítězily nad Třincem. Ten pak těsně nestačil na Paskov, se kterým prohrál 16:17.

Mladší žáci

V kategorii mladších žáků se dařilo třetí Karviné, která vyhrála nad Ostravou a o dvě branky porazila i druhou Polanku. Tak zvítězila 21:16 nad Ostravou. Dařilo se i Novému Jičínu, který porazil Krmelín a remizoval 21:21 s Frýdkem-Místkem.

Starší žačky

V kategorii starších žaček se dařilo Bohumínu. Ten zvítězil nad Hrabůvkou a Paskovem. Dvě výhry zapsal taky A tým Poruby, který přehrál Karvinou (20:15) i Klimkovice (24:23) a upevnil také své vedení v tabulce. Ve vzájemném utkání s Klimkovicemi uspěla i Karviná. Dvakrát zvítězil taky Třinec – nad Porubou B a Novým Jičínem.

Kompletní výsledkový servis najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient