Uplynulý víkend nabídl opět spoustu skvělé mládežnické házené. Přinášíme vám přehled toho, co se událo.

Mladší žáci – skupina A

Mladší žáci z Kopřivnice zůstávají bez porážky. Během minulého víkendu si připsali vysoké výhry nad Krmelínem a Ostravou. Ten pak ve vzájemném souboji porazil krmelínský tým. Dvě porážky naopak zapsali mladší žáci z Frýdku-Místku, kteří nestačili na Polanku a Karvinou. S tou se pak Baník rozešel smírně po výsledku 20:20.

Starší žačky

Dařilo se starším žačkám Klimkovic, které zvítězily nad Paskovem a Porubou B. Oběma týmům daly přes 40 branek. Dvakrát uspěl taky A tým Poruby. Ostravanky porazily Hrabůvku a Třinec. Bohumín uspěl nad Novým Jičínem a remizoval s Karvinou. Ta pak porazila Nový Jičín.

Starší žáci – skupina A

Hráli taky starší žáci. V čele tabulky zůstává Frýdek-Místek, který porazil Krmelín i Hlučín. Dvě výhry zapsali také házenkáři z Karviné – ti uspěli v zápasech s Novým Jičínem a Ostravou. Bez víkendového vítězství skončili hráči Nového Jičína a Hlučína. V akci byla taky Kopřivnice, která porazila 29:13 Polanku.

Kompletní výsledkový servis mládeže najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient