I v minulých dnech se v našem kraji hrály žákovské soutěže. Přinášíme vám jejich přehled.

Mladší žáci – skupina A

Jediným neporaženým týmem v elitní skupině mladších žáků zůstává Kopřivnice. Ta si tentokrát poradila s Polankou a Novým Jičínem. Vzájemný zápas těchto poražených celků pak dopadl lépe pro Polanku. Dvě výhry zapsal taky Frýdek-Místek, který porazil Karvinou a Krmelín.

Starší žačky

Hrály také starší žačky. Dařilo se Porubě A, která vysoko vyhrála jak nad Paskovem, tak nad Novým Jičínem. Dvě výhry vybojovaly také Klimkovice, které porazily Třinec a o dva góly zvítězily nad Bohumínem. Dvakrát se radovala i Hrabůvka – ta přehrála Porubu B i karvinský Sokol.

Starší žáci – skupina B

V akci byly taky B týmy Kopřivnice, Frýdku-Místku, Polanky a Karviné. Nejlépe si vedla Kopřivnice, která dokázala porazit všechny soupeře. Karviná zvítězila nad Polankou a Frýdkem-Místkem, který si pak připsal jednu výhru proti Polance.

Kompletní mládežnický výsledkový servis najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient