Během uplynulého víkendu pokračovaly mládežnické soutěže Moravskoslezského kraje. Opět se odehrála spousta zajímavých utkání.

Mladší žačky

Mladší žačky z Třince slaví premiérovou výhru sezony – nad Porubou zvítězily 16:11. Hrály taky s Paskovem, ten byl ale úspěšnější. Pak ale nestačil na Porubu. Výhry nad Karvinou a Hrabůvkou oslavil Bohumín, utkání mezi Hrabůvkou a Karvinou ovládly hráčky z Hrabůvky, které zvítězily o čtyři branky. Nový Jičín pak porazil Klimkovice.

Starší žáci

V kategorii starších žáků se dařilo Frýdku-Místku. Vedoucí tým tabulky porazil Ostravu i Kopřivnici, která následně zdolala ostravský tým o 15 branek. Nový Jičín porazil o gól Krmelín, pak ale o gól prohrál s Polankou. Ta s Krmelínem remizovala 16:16. Hrála i Karviná, která si poradila s Hlučínem.

Kompletní výsledkový servis mládeže najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient