Žákovské soutěže v Moravskoslezském kraji nabídly bohatý program. Jak se týmům dařilo?

Mladší žačky

Bohumínské mladší žačky pokračují v suverénní jízdě. O víkendu porazily Klimkovice s Třincem a letos ještě ani jednou neprohrály. Dva výhry si připsala i Poruba, která těsně porazila Karvinou i Nový Jičín. Třinec přehrál Klimkovice, Hrabůvka Paskov a Nový Jičín Karvinou.

Mladší žáci

Dařilo se Polance. Ta porazila Ostravu a o šest branek i Karvinou, před kterou se dostala v tabulce na druhé místo. Dvě výhry má i Frýdek-Místek, který zdolal Nový Jičín a Krmelín. Po jedné výhře má Karviná s Krmelínem.

Starší žáci

První Frýdek-Místek odehrál zápas proti Novému Jičínu, ve kterém nezaváhal a zvítězil o 14 branek. Dvě výhry vybojovala taky Kopřivnice, která zvítězila nad Krmelínem i Karvinou. Právě o bod před Baník se pak tým z města Tatry dostal. Dvě výhry má i Polanka – ta zdolala Hlučín a Ostravu. Jednou se radoval Hlučín a jednou Karviná.

Tvorba webových stránek: Webklient