I během minulého víkendu se hrály žákovské soutěže. Podívejte se, jak se komu dařilo.

Mladší žačky

V mladších žačkách se dařilo házenkářkám z Bohumína. Ty porazily 18:9 Karvinou a 21:14 Hrabůvku. Uspěla i Hrabůvka, která vyhrála nad Karvinou. Z výhry 26:20 nad Klimkovicemi se radoval Nový Jičín.

Mladší žáci

Povedený víkend odehráli mladší žáci z Ostravy. Sokol porazil o dvanáct branek Nový Jičín a výsledkem 22:15 přehrál i Frýdek-Místek. Ten nestačil ani na Nový Jičín, se kterým prohrál 15:16.

Starší žáci

Hrálo se taky poslední podzimní kolo B skupiny starších žáků. Nejúspěšnější byla Karviná B, která porazila B týmy Kopřivnice, Frýdku-Místku i Polanky. Kopřivnice se radovala dvakrát, Frýdek-Místek jednou a Polanka zůstala na nule.

Kompletní výsledkový servis najdete ZDE.