Uplynulý víkend nabídl opět spoustu skvělé mládežnické házené. Přinášíme vám přehled toho, co se událo.

Mladší žáci

Mladší žáci z Kopřivnice zůstávají neporažení. O víkendu si poradili s Frýdkem-Místek a o čtyři góly porazili taky Ostravu. Dařilo se i Polance, která vysoko zvítězila nad Krmelínem a Novým Jičínem. Ve vzájemném utkání těchto týmů se radoval Krmelín, který nad Novým Jičínem vyhrál 23:20.

Starší žačky

Ve starších žačkách se utkala Poruba s Bohumínem. Ostravanky byly úspěšnější a vyhrály 23:15. V akci byla taky Poruba B, která nestačila na Porubu A ani Bohumín. Víkendový program nabídl taky zápas Klimkovic s Hrabůvkou, který skončil remízou 28:28. Dvě výhry zapsal Sokol Karviná, který zvítězil nad Třincem a Paskovem.

Starší žáci

Hrála se i B skupina starších žáků. Nejvíc se dařilo Kopřivnici B, která zvítězila nad Frýdkem-Místek B, Karvinou B i Polankou B. Dvě výhry vybojovala Karviná, jednu Frýdek-Místek. Polanka zůstala bez bodu.

Kompletní výsledkový servis najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient