Mládežnické soutěže pokračovaly. A opět byla k vidění řada skvělých a napínavých zápasů.

Mladší žačky

Skvělý víkend odehrály mladší žačky z Nového Jičína, které o deset gólů přehrály Třinec a o pět branek porazily druhou Hrabůvku. V čele tabulky zůstává Bohumín, který zvítězil 21:19 nad Porubou. Dvě výhry zapsaly Klimkovice, jednu Karviná.

Mladší žáci

První Kopřivnice potvrdila svou sílu a vysoko vyhrála nad Krmelínem i Ostravou. Dařilo se rovněž Karviné, která přehrála Frýdek-Místek s Polankou. Ta byla úspěšnější v souboji s Frýdkem, výhru nad Krmelínem pak oslavila Ostrava.

Starší žačky

Ve starších žačkách se odehrály tři zápasy. Hrabůvka porazila Porubu i Třinec, ve vzájemném utkání těchto celků se pak radovala Poruba.

Starší žáci

O víkendu mezi sebou poměřily síly B týmy Kopřivnice, Karviné, Frýdku-Místku a Polanky. Stoprocentní byla Kopřivnice, která ve vzájemném souboji dvou nejlepších týmů tabulky porazila 17:16 Karvinou. Ta prohrála o branku i s Frýdkem-Místkem. Bez bodu zůstává Polanka.

Kompletní výsledkový servis mládeže najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient