Po zimní pauze se rozběhly taky krajské boje v žákovských soutěžích. V akci už byli mladší i starší žačky i žáci.

Mladší žačky

V kategorii mladších žaček jaro skvěle začaly házenkářky Bohumína, které letos zatím ani jednou neprohrály. Postupně porazily Klimkovice, Třinec, Paskov i Nový Jičín. Poruba pak zdolala Karvinou, ale nestačila na Nový Jičín. Ten zase prohrál s Karvinou.

Mladší žáci

V mladších žácích se na jaře daří Kopřivnici, která vyhrála všechny čtyři zápasy. O 15 branek porazila aktuálně druhou Karvinou a uspěla taky nad třetí Polankou.

Ve skupině II se během minulého víkendu nejvíc dařilo Karviné B, která porazila B týmy Polanky, Kopřivnice i Frýdku-Místku. Kopřivnice B si připsala dvě výhry a Frýdek-Místek B jednu.

Starší žačky

Během uplynulého víkendu se rozběhla také soutěž starších žaček. A hned došlo i na jedno překvapení. První Poruba A porazila Paskov, následně ale padla s Novým Jičínem, který bral výhru 21:19. Nový Jičín pak porazil o gól i Paskov. Dvakrát se radovala taky Hrabůvka, která přehrála Karvinou a Porubu B.

Starší žáci

Tabulce starších žáků i nadále vévodí Frýdek-Místek, který v úvodním jarním kole zvítězil nad Novým Jičínem. Dvakrát se radovala Kopřivnice, která přehrála Nový Jičín i Karvinou. Dařilo se i Ostravě – ta zvítězila nad Polankou a Hlučínem.

Ve skupině B třikrát uspěla Karviná, která přehrála B týmy Kopřivnice, Polanky i Frýdku-Místku.

Kompletní výsledkový servis mládeže najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient