Také uplynulý víkend byl plný zajímavých soubojů mládežnických týmů z našeho kraje. Podívejte se, co se událo.

Mladší žáci – skupina A

Mladší žáci ve skupině A za sebou mají druhé kolo. Další dvě výhry do tabulky přidala Kopřivnice, která vysoko přehrála Nový Jičín a o jedenáct branek porazila taky Karvinou. Pro tu to byla první porážka v sezoně. Stejně jako Kopřivnice je neporažená ještě Polanka – ta tentokrát vyhrála nad Krmelínem a Ostravou. Naopak po čtyřech zápasech je bez bodu Nový Jičín.

Starší žáci – skupina B

První kolo během uplynulého víkendu odehráli starší žáci ve skupině B. Nejvíc se dařilo Karviné B. Ta porazila „béčka“ Frýdku-Místku, Kopřivnice a Polanky, které je naopak zatím na nule. Vzájemný zápas Frýdku-Místku s Kopřivnicí ovládli frýdecko-místečtí mladíci.

Starší žačky

V akci byly také dívky. Konkrétně starší žačky, kde se proti sobě postavily týmy z čela tabulky – Poruba a Klimkovice. Utkání lépe zvládly dívky z Poruby, které vyhrály 18:9. Ve druhém utkání si Poruba poradila se Sokolem Karviná. Důležitou výhru vybojovala taky Hrabůvka, která porazila o pět branek Bohumín. Poruba s Klimkovicemi, Hrabůvkou a Bohumínem jsou shodně na šesti bodech.

Kompletní výsledkový servis mládeže najdete ZDE.

Tvorba webových stránek: Webklient