V Moravskoslezském kraji pokračovaly žákovské soutěže. Podívejte se, komu se dařilo nejvíc, a komu se naopak víkend příliš nepovedl.

Mladší žáci – skupina I

Mladší žáci rozehráli svou skupinu už minulý týden. Po Kopřivnici, Polance a Frýdku-Místku do akce zasáhly další tři týmy. Nejlépe se z nich vedlo Karviné, která porazila Nový Jičín a o tři góly zdolala taky Ostravu. Ta pak přehrála o pět branek soupeře z Nového Jičína.

Mladší žáci – skupina II

Odstartovala také skupina II, ve které figurují B týmy Karviné, Frýdku-Místku a Kopřivnice. Ta si vedla nejlépe a oba zápasy s přehledem vyhrála. Jednu výhru si připsal i Baník, který zvítězil 18:11 nad Frýdkem-Místkem.

Mladší žačky

První kolo za sebou mají také mladší žačky. Stoprocentní je po něm Hrabůvka, která porazila Nový Jičín a Třinec. Dvě výhry mají také Klimkovice, které zvítězily nad Paskovem a Sokolem Karviná. Naopak Paskov s Třincem jsou zatím bez bodů.

Starší žáci -skupina I

Zajímavý víkend za sebou mají také starší žáci. Stoprocentní je po dvou zápasech Kopřivnice, která vysoko přehrála Nový Jičín a Hlučín. Čtyři body má i Frýdek-Místek, který zvítězil nad Polankou a Karvinou. Ta má jednu výhru, stejně jako Hlučín, naopak Nový Jičín a Polanka jsou na nule.

Kompletní výsledkový servis najdete tady.

Tvorba webových stránek: Webklient