Projekt online Desetiboj MSKSH běží na plno napříč mládežnickými kluby Moravskoslezského krajského svazu házené. Pojďte se s námi podívat na průběžná umístnění po druhém kole soutěže a na inviduální výkonný některých hráčů a hráček napříč kategoriemi.

V druhém kole on-line Desetiboje MSKSH soutěžili malí sportovci ve dvou disciplínách a to v počtu přihrávek jednoruč vrchem a v počtu dřepů v časovém limitu 1 minuty. Po 2. kole soutěže potvrdilo místo favorita družstvo Moravian Handball Academy, které obsadilo průběžné 1. místo. Svou formu potvrdila také Mia Magdaléna Bártová, která dokázala nasbírat v tomto kole 78bodů.

Především zásluhou Hany Vargové a jejího příspěvku ve formě zisku 95 bodů a vyrovnaných týmových výsledků se družstvo TJ Sokol Klimkovice “B“  umístilo na průběžném 2. místě online soutěže. Že v tomto kole tomuhle klubu opravdu sedl výběr disciplín, potvrzuje i fakt, že průběžné 3. místo obsadilo družstvo TJ Sokol Klimkovice “A“, kde Daniel Kašpelík a  Sebastian Olivka  dokázali nasbírat každý 89 bodů.

Průběžné pořadí po 2. kole soutěže s nejlepšími týmovými hráči z druhého kola:

Moravian Handball Academy1Bártová Mia Magdaléna 78b.
TJ Sokol Klimkovice B2Vargová Hana 95b.
TJ Sokol Klimkovice A3Kašperlík Daniel 89b.,Olivka Sebastian 89b.
SKH Polanka4Petruška Marek 72b.
TJ Sokol Poruba5Danizs Štěpán 77b.
KH Kopřivnice6Štěpán  Marek 65b.
1.SC Bohumín 98′7Babišová Aneta 60b.,Žišková Tereza 60b.
SKP Frýdek Místek7Tvrdý Šimon 69b.
HCB Karviná9Skulina Jakub 68b.
TJ Sokol Ostrava10Skalba Oliver 61b.
TJ Sokol Karviná11Szczygielová Tereza 61b.
HC Nový Jičín12Švihla František 56b.

V počtu přihrávek a v driblinku ze stoje do lehu bez přerušení v časovém limitu 1. minuty, spolu v 2. kole bojovali o body hráčky a hráči v kategoriimladšího žactva.

Průběžné 1. místo si udrželo družstvo Moravian Handball Academy, které po celkovém zisku 45 bodů za celková umístění v jednotlivých disciplínách si suverénně drží první pozici.

Své 2. místo v průběžném hodnocení si po druhém kole soutěže udrželo také družstvo KH Kopřivnice. Především pak díky velmi vyrovnaným týmovým výsledkům.

Příspěvkem hráček Agáty Feldmanové (64 bodů) a Anny Svobodové (64 bodů), si družstvo TJ Sokol Poruba polepšilo o jednu příčku na 3. místo v celkovém průběžném hodnocení soutěže.

Z celkového hodnocení pak musíme opět vyzdvihnout individuální výkon Šimona Drdy, který získal pro své družstvo HC Nový Jičín 60 bodů a patří tak mezi ty nejúspěšnější z tohoto kola.

Průběžné pořadí po 2. kole soutěže s nejlepšími týmovými hráči z druhého kola:

Moravian Handball Academy1Bárta Matyáš 67b.
KH Kopřivnice2Pekar Kryštof 50b.,Pekar Matyáš 50b.,Šebrle Adam 50.b
TJ Sokol Poruba3Feldmanová Agáta 64b.,Svobodová Anna 64b
SKH Polanka4Neuvirt Lukáš 44b.
TJ Sokol Ostrava5Hlavatý Radek 49b.
TJ Sokol Klimkovice B6Kašperlíková Tereza 43b
HC Nový Jičín7Šimon Drda 60b.
HCB Karviná8Smyček Ondřej 53b.
1.SC Bohumín 98′9Kopečková Michaela 40b.
TJ Sokol Klimkovice A10Řehák Matyáš 34b.
SKP Frýdek Místek10Fojtík Adam 52b.
TJ Sokol Karviná12 

Hráči a hráčkystaršího žactva si porovnali své individuální dovednosti v disciplínách: přihrávky o zeď, střídavě levou a pravou a tzn. ANGLIČÁCÍCH  v časovém limitu 1 minuty.

Svou formu si drží družstva TJ Sokol Ostrava, TJ Sokol Poruba a SKP Frýdek Místek, kteří si dokázali udržet své pozice i po druhém kole soutěže.

Svou pozici lídra v této kategorii si udrželo družstvo TJ Sokol Ostrava, které má na svém kontě celkem 41 bodů za umístění v jednotlivých disciplínách a zaslouženě tak obsadilo průběžné 1.místo. Ziskem 85 bodů přispěl svému týmu také David Laník.

Průběžné 2.místo si díky vyrovnaným týmovým výsledků udrželo také družstvo TJ Sokol Poruba pod vedením zkušené trenérky Petry Vavříkové. V těsném závěsu na průběžné třetí příčce a bojující o každý bod se umístilo družstvo SKP Frýdek Místek.

Mezi velmi zdařilé individuální výkony, patří výkony hráčky Adély Piňosové (Moravian Handball Academy) ziskem 94 bodů a hráče Honzy Nováka ( TJ Sokol Klimkovice) ziskem 84 bodů z disciplín z druhého kola.

Průběžné pořadí po 2. kole soutěže s nejlepšími týmovými hráči z druhého kola:

TJ Sokol Ostrava1Laník  David 85b.
TJ Sokol Poruba2Kozubková Adéla 65b.
SKP Frýdek Místek3Jašurek Adam 81b.
HCB Karviná4Halás Tomáš 70b.
SKH Polanka5Vojtal David 60b.
TJ Sokol Klimkovice6Novák Jan 84b.
TJ Sokol Karviná6Kačorová Eliška 60b.
Moravian Handball Academy8Piňosová Aděla 94b.
HC Hlučín9Broukal Hynek 57b.
1.SC Bohumín 98′10Bračková Karolína 46b.
HC Nový Jičín11Nožička Kryštof 26b.

Některé výsledky z jednotlivých disciplín jsou velice vyrovnané a to máme teprve začátek naší soutěže a o ničem není ještě rozhodnuto. Věříme, že hráčky a hráči se budou ještě zlepšovat a uvidíme napínavé souboje o umístnění v jednotlivých disciplínách soutěže online Desetiboje MSKSH.

Poděkování patří také všem trenérů, kteří zapojili svá družstva do této soutěže a dohlížejí na plnění podmínek soutěže a správnost zaslaných výsledků z jednotlivých disciplín online Desetiboje MSKSH.

Tvorba webových stránek: Webklient